Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Jestem zwolenniczką kopiowania rozwiązań, które u innych kobiet działają. Właśnie niewiele widziałam materiałów dotyczących prawidłowej, długoterminowej odbudowy skóry w warunkach domowych.

dziubasekk

Posty: 21

 
Markę Naturikke polecam, bo kosmetyki stymulują na pewno odbudowę skóry, ale trzeba chwilę poczekać na wyniki. U mnie mniej więcej po 20-30 dniach skóra odżyła, zaczerwienienie wokół policzków praktycznie niewidoczne, zmarszczki na czole jakby mniejsze, cała twarz bardziej zrelaksowana. To kosmetyki dość nowoczesne, chwalone w niektórych branżowych czasopismach dla kobiet. W składzie nie ma żadnych sztucznych, chemicznych rzeczy i to nawet czuć w zapachu.

Grabow12

Posty: 2

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

Jacek1812

Posty: 9

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Grabow12

Posty: 2

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Agmars

Posty: 13

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Miluśkooo2

Posty: 24

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

TomekK

Posty: 3