Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

język angielski przedszkole Kraków, polecicie ?

język angielski przedszkole Kraków, polecicie ?

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone przez nauczycieli, który naprawdę się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli metody nauczania polegające głównie na dobrej zabawie.

mokwas

Posty: 1

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Klara323

Posty: 3

 
Propozycji z lektorami jest niezmiernie mnóstwo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, które mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie impreza.

Grabow12

Posty: 2

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Sohinyh

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

TomekK

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym niezwykle duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wówczas Wam znać.

ciopix

Posty: 4

 
Jeżeli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niesłychanie dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do ludzi z niesłychanie duża wiedzą i doświadczeniem.

Lupusx

Posty: 3

 
Nie za niezmiernie wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś wiecej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

090913123

Posty: 8

 
Jeżeli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak sporo dziecko na tym zyska. Uczy się, lecz jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym okresie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, zatem polecam nauczanie od wczesnych lat.

irecki67

Posty: 2

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Simihu

Posty: 2