Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja rodzinna nad morzem, szukam

sesja rodzinna nad morzem, szukam

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia wykonać? Nie chce kolejnych zdjęć robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

dobres34

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Sewerynus

Posty: 13

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Lupusx

Posty: 2

 
Zdjęć każdy z nas ma niesłychanie dużo, lecz sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Znaczny wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli niezmiernie zadowoleni.

Grabow12

Posty: 2

 
Odszukanie fotografa nie jest problemem, natomiast trzeba sprawdzać czy to osoba, jaka traktuje to jak pasje, bo wówczas takie fotografie są faktycznie o dużo ładniejsze.

Lupusx

Posty: 2